Blog Mania

Dior Sauvage EDP Parfüm Hakkında

Dior Sauvage

Dior Sauvage EDP Parfüm Tanıtım 

Ünlü parfüm üreticisi Dior tarafından erkeksiliği ön plana çıkarmak isteyen erkekler için özel formülü ile üretilen Sauvage parfüm sayesinde harika bir kokuya sahip olabilirsiniz. Günlük kullanım için muhteşem bir seçenek olan Sauvage; temiz tene veya kıyafetler üzerine sıkıldığında uzun süreler boyunca kalıcı bir etkiye sahipr. Dior’un çok özel formülleri ve Parfümania’nın avantajlarıyla sizlere sunulan bu parfümü satın almadan önce Neden Sauvage almalıyım? Sorusuna cevap vermeye ne dersiniz?

Sauvage Parfüm Özellikleri

Kadınları en çok etkileyen parfümlerden bir tanesi olan Dior Sauvage; aromatik fujer grubunun önde gelen üyelerinden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Parfümün en yoğun kısmını karabiber ve bergamot aromasından gelen koku ortaya çıkarıyor. Daha az hissedilen sardunya, lavanta, sichuan biberi, elemi reçinesi ve pembe biber gibi aromalar da Sauvage’a farklı bir hava katmayı başarıyor. Parfmün en alt katmanındaki sedir ağacı, laden otu, ambroxan ve misk adeta parfümün son dokunuşta ki mükemmelliğini ortaya koyuyor.

Parfümania’da hem parfüm hem de Sauvage tester olarak bulabileceğiniz bu dikkat çekici kokuda narenciye ve maskülen his yaratan çiçeklerin aromalarını da hissetmeniz mümkün. Formülünde meşe yosunu ve ağaç reçinesi kullanılan Sauvage; canlı ve ferah bir koku sunuyor. Bu sayede Sauvage kullanıcıları kendilerini gün boyunca dinç ve enerjik hissedebiliyor.

sauvage parfüm

Dior Sauvage Parfüm Kimler İçin Uygun?

Her parfümün bir karakteri olduğuna inanıyor ve Parfümania olarak teninize en uygun parfümü seçmenizde sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda Dior Sauvage yorumlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Christian Dior Sauvage erkek parfümü olarak Parfümania raflarındaki yerini alıyor.
  • Parfüm herhangi bir cilt tipine uyum sağlamaktan ziyade her cilde uygun olması sayesinde çok yönlü bir özellik taşıyor.
  • Dikkat çekici ama bir o kadar da kullanışlı bir yapıya sahip Sauvage günün herhangi bir saatinde kullanılabilmesi sayesinde günlük kullanıma uygun olmayı başarıyor.
  • Sauvage her an kullanabileceğiniz bir parfüm olsa da özellikle sonbahar ve kış aylarında etkisini iyi hissettirebilecek bir parfüm olarak biliniyor.
  • Sauvage parfüm genellikle 20 ila 30 yaş arasındaki genç erkeklerin ideal kokusu olacak özellikleri sahip olması ile genel bir tercih oluyor.

Genel manada yukarıdaki kullanım özellikleri ile kendini çok iyi bir şekilde hissettirebilen Sauvage parfüm farklı kullanımlar için de çok uygun özelliklere sahiptir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında da kullanılabilen parfüm; sosyal ortamlarda dikkat çekici bir kokuya sahip olmanıza yardımcı olur. Tatlı ve yumuşak aroması ile uzun süreler boyunca kalıcılığını korumayı başarabilen Dior Sauvage yorumlarda da bu özelliğini gösterdiğini kanıtlıyor.

Dior Sauvage Parfüm Yorumları

Erkeklerin beğeni ile satın alıp kullandığı Dior Sauvage yorumları bu koku ile ilgili bütün çekincelerinizi ortadan kaldırmayı başarıyor. Kendine has şişe tasarımı ve lacivertin eşsiz güzelliğini sunan Dior Sauvage yorumlarda bir erkeğin mutlaka sahip olması kokulardan bir tanesi olarak tanımlanıyor.

Dior Sauvage Parfüm Fiyatları

Parfümania’da 100 ML olarak satışa sunulan Sauvage EDP fiyatları ile erkekleri memnun etmeyi başarıyor. İnternette pek çok platformda satışa sunulan bu parfümün ortalama satış fiyatı 440 TL olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Ancak Parfümania; parfüme daha az ödeyerek hem bütçenizi korumayı hem de harika bir kokuya sahip olmanızı sağlıyor. Avantajlı fiyatlar sayesinde 250 TL’ye Parfümania’dan satın alabileceğiniz Dior Sauvage yorumlarını da Parfümania’da bulabilirsiniz.

Sauvage Tester Deneyimini Parfümania ile Yaşayın

Parfüm alışverişlerinin en avantajlı yöntemi olan tester farkını Parfümania ile yaşayabilirsiniz. Sauvage tester deneyimini yaşamak ve orijinal bir Sauvage parfümü oldukça uygun fiyatlara satın almak sadece Parfümania ile mümkün. Sauvage parfüme çok ciddi meblağlar ödemek yerine Sauvage tester ayrıcalığını hemen yaşayabilirsiniz. Parfümania’dan satın alacağınız Sauvage tester kapalı kutusunda ve tamamen orijinal özellikler taşır.

Sauvage tester avantajını yaşarken uygun fiyatların yanı sıra farklı ödeme seçenekleri imkanı sunan Parfümania’da taksitlendirerek ödeme de mümkün. Stelik Sauvage tester satın alıp vazgeçtiğinizde ürünü açılmamış hali ile iade etme şansına da sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir