Hakkımızda

Türkiye’nin parfüm alanın da en büyük e-ticaret markası olan parfümania, hizmetinizde!

Biz de bir çoğumuz gibi uzun uzun mesai saatleriyle çalışan, çalıştığımız kurumlarda farklı görevler yürüten kişilerdik. İşimiz icabı alışverişe ayıracak vaktimiz azaldıkça e-ticaret ile tanıştık. Bizim için en önemli değerin müşteriye verilen güven, söz ve gösterilen özen olduğunu hiçbir zaman  unutmadık, unutturmadık!, Eğitimlerimiz de internet üzerinden olduğu için, internetin sunduğu imkanlar dünyasında biz de olalım istedik;

2013 senesinde tüm altyapı ,yazılım ve tasarım çalışmalarımızı tamamlayarak, aile şirketimiz olan Aksoy Kozmetik Ürünleri Elektronik Mağazacılık Türkiye’nin sadece parfüm ürünleri satan sitesi  www.parfümania.com  e-alışveriş sitelerimizi açtık.Her geçen yıl içinde daha fazla kazanç uğruna ürün orijinalliğini ve hizmet kusursuzluğundan taviz vermeyerek, e alışveriş konusunda bir güven markası olmayı başardık .

Parfümania.com kurulduğu günden bugüne dünyaca ünlü parfüm markalarını kaliteden ödün vermeden sizlerle buluşturuyor.Satışa sunduğumuz her ürün koku, kalıcılık bakımından şüphesiz orjinaldir. Biz sattığımız ürünlerin her zaman arkasındayız.

Saygılarımızla

Fatih AKSOY