BAZI SIKÇA SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce S.S.S. bölümümüzü okuyunuz.

Parfümania.com'dan alışveriş yapmak güvenli mi?

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. Parfümania.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve Parfümania.com tarafından saklanmamaktadır.

Satılan ürünler orijinal mi?

Parfümania.com’da satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek ?

Gönderimler Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişimini nasıl takip edebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “Hesabım” bölümüne tıklayarak; açılan sayfada “Siparişler” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu Sipariş Numaranız üzerine tıklayıp takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza kargonuzu takip edebilmenizi sağlayan bildirme amaçlı bir e-posta gönderilmektedir.

Üye girişi yapılmadan verilen siparişlerin takibi için ise buraya tıklayarak sipariş numaranızı ve e-posta adresinizi girerek takip edebilirsiniz.

Ürünlerin garantisi var mıdır?

Sitemizdeki tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Parfümania.com olarak ürününüzü tedarikçilerimizin onaylayacağı durumlarda ve belirleyecekleri şartlar dahilinde geri iade ediyoruz.

İade etme süresi kaç gündür?

Ürününüz size teslim edildiğinden itibaren iade etme süreniz 7 iş günüdür.

BİZE YAZIN