Ödeme Seçenekleri

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.
Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.
Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. Sistemlerimizde periyodik olarak güvenlik testleri yapılmaktadır.
Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir.
Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

 

TAKSİTLİ ÖDEME

Saygı değer müşterilerimiz, üzülerek bildirmek durumundayız ki; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmi Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği artık Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır, bu yüzden şahsi kredi kartları ile yapılacak alışverişlerde taksitlendirme imkanı ortadan kalkmıştır
Bu sebeple müşterilerimize sağladığımız kredi kartı ile taksitli alışveriş imkanını maalesef artık sunamamaktayız. Konu ile ilgili görüştüğümüz BDDK uzmanları Firmadan-Firmaya (B2B) türündeki alışverişlerin kapsamının henüz belirlenmediğini, konu ile ilgili çalışma yapılabileceğini belirttiler. Ancak bu durum netleşene kadar taksitli alışveriş mümkün olmayacaktır.

 

HAVALE / EFT İLE ÖDEME

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde; ödeme onayının en çok 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 1 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.
Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. EFT işlemleriniz sırasında alıcı kısmına firma ünvanımızı yazmanız gerekmektedir. Böylelikle yapacağız ödeme tarafımıza daha hızlı ulaşacaktır.

Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

  • GARANTİ BANKASI ŞUBE: GEBZE BAĞDAT CADDESİ ŞUBE KODU: 1345 ALICI UNVAN: FATİH AKSOY HESAP NO: 6298660 IBAN: TR51 0006 2001 3450 0006 2986 60
  • FİNANSBANK ŞUBE: ENPARA İNTERNET ŞUBE KODU: 3663 ALICI UNVAN: FATİH AKSOY PARFÜMANİA TİCARET HESAP NO: 68275729 IBAN: TR04 0011 1000 0000 0068 2757 29
  • YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE: SULTANBEYLİ ŞUBESİ ŞUBE KODU: 0689 ALICI UNVAN: FATİH AKSOY HESAP NO: 95174516 IBAN: TR67 0006 7010 0000 0095 1745 16
  • İŞ BANKASI ŞUBE: GEBZE/KOCAELİ ŞUBESİ ŞUBE KODU: 2420 ALICI UNVAN: FATİH AKSOY HESAP NO: 02702440 IBAN: TR34 0006 4000 0012 4202 7024 40

 

KAPIDA ÖDEME

50TL – 300TL arasındaki siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneği size sunulacaktır. 300 TL ‘yi aşan siparişler otomatik iptal edilmektedir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak 9,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. İade işlemlerinde hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneğinde sadece nakit ödeme kabul edilmektedir. Kapıda kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.
Kapıda ödeme seçeneğiyle alınan ürünlerin iadesi iade adresimize gönderilerek yapılabilir. Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin tutar iadesi parfümania.com da tüm ürünlerde kullanabileceğiniz parapuan olarak müşteri hesabına yüklenmektedir. İade tutarının banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.