RAMAZAN AYI BOYUNCA ➟  KARGO 1 TL !  

Tester Parfümler Hakkında

Tester parfüm Neden Tercih Edilmeli?

Tester parfümler Türkiye’de satın alma gücü düşen parfüm tüketiciler; orjinali çok daha pahalı olması dolayısıyla orjinal tester parfümleri almayı tercih etmeye başlamışlardır. Çünkü koku rengi ve kalıcılığı açısından orjinali ile aynı hatta %5 koku netliği ile üretilen bu parfümleri almak mantıklı bir alışveriş tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Orijinal Tester parfüm nereden temin edilir?

Tester parfüm satan birçok web sitesi bulunmakta. Fakat tester parfüm satışı yaptığını beyan eden bazı firmalar web sitelerinde tester adı ile sahte parfümlerin satışını yapmaktadır. Dolayısıyla güvendiğiniz , bildiğiniz bir firmadan almanızda fayda var.  Memnun olduğunuz sürece tester parfüm tedarikçinizi değiştirmemelisiniz. Sizlere sunduğumuz tester parfümler hiç kullanılmamış bandrolleri ve barkodları bulunup rafa dahi girmemiş ürünlerdir. Parfümania olarak sitemizde bulunan bütün ürünlerin yasal olarak faturalı satış sertifikamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz markaların distribütörlerinden sizler için güvenilir bir şekilde stoklarımıza getiriyoruz.

Tester parfümler fiyat olarak avantajlı mı?

Ucuz tester parfümlere güvenmemelisiniz, tester parfümler zaten orjinalinden %20 – 50 daha ucuz olan parfümlerdir. Dolayısıyla tester parfümlerin fiyatları orjinal parfüme oranla oldukça avantajlıdır. Genel kural olan ucuz olan birçok üründe karşınıza çıkan kalite sorununu tester parfümde de yaşayabilirsiniz. Tester aldığınız sandığınız parfüm birebir parfüm ya da replika A kalite parfüm olabilir. Lütfen ucuz ürünleri tercih etmeyiniz.

Tester Parfüm ile Orjinal Parfüm arasındaki Fark Nedir ?

Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına göre daha basit ve sade olurlar.

Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazmaktadır.

 

 1. fahriyesert diyor ki:

  3 ürün sipariş ettim, kesinlikle hiç biri original değil, ayrıca birinin kapak kısmını yapıştırmışlar resmen ve ona rağmen sızdırıyor, ürün geldiğinde 3 te biri kutusuna akmış, ayrıca telefonlara çıkan yok sürekli hatta bekletiliyorsunuz.
  Henüz mailimede cevap yok.
  Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 2. becozyme diyor ki:

  tester parfümler,parfüm satılmadan önce müşteriye takdim edilen ve karar verne aşamasında tercihini belirtmesi için kullandırılan
  aslının aynısı numunedir.bunun satışı demek parfümün müşteri deneme aşamasını atlamaktir.

 3. eyup diyor ki:

  Parfüm siparişim 2 gün içerisinde geldi ürün çok güzel ve orjinal teşekkür ederim parfüm almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir hayırlı işler bol kazançlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir